Plakat BEZPIECZNA samoobrona kobietSerdecznie zapraszamy mieszkanki Gminy Nasielsk do uczestnictwa w bezpłatnym kursie samoobrony. Podczas zajęć kursantki dowiedzą się m.in. jak umiejętnie odpowiedzieć na atak napastnika i zachować jasność myślenia w stresujących okolicznościach. Warsztaty poprowadzą osoby posiadające doświadczenie oraz kwalifikacje w sztukach walki. Realizacja kursu planowana jest na listopad 2018r. (ok. 8 spotkań po 2h).

Wszystkie Panie zainteresowane udziałem w zajęciach prosimy o zapisy do 20 września 2018r. pod nr tel. (23) 69 33 102 lub osobiście w pokoju 203 Urzędu Miejskiego w Nasielsku.

Kurs jest całkowicie bezpłatny, a uczestniczki po zakończeniu zajęć otrzymają stosowny certyfikat.

Zadanie finansowane ze środków Gminy Nasielsk.

Zachęcamy do zapisów!