najnowsy plakat nks czerwiec2019Publikujemy odświeżony plakat z Partnerami Programu "Nasielska Karta Seniora".
Przypominamy, że do Programu dołączył Pan Andrzej Skubisz - właściciel Ośrodka Wypoczynkowego WIOSEŁKO.

Plaża Wiosełko to miejsce cieszące się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców gminy Nasielsk i nie tylko. W imieniu Pana Andrzeja zapraszamy na spływy kajakowe (od teraz z rabatem dla Seniorów :) !), i odpoczynek w piękne, słoneczne dni! Do dyspozycji gości są cztery całoroczne domki, plaża, miejsca ogniskowe, parking. Do zobaczenia na plaży Wiosełko!

Już dziś zapraszamy także do udziału w cyklicznych zawodach w siatkówkę plażową, które odbędą się na plaży Wiosełko w dniu 20 lipca 2019 r. pod patronatem Burmistrza Nasielska - Bogdana Ruszkowskiego.