POWSTANIE PLAKATSerdecznie zapraszamy Państwa 1 sierpnia br. na obchody 75. rocznicy Powstania Warszawskiego organizowane przez:
🔵 Krąg Starszyzny Harcerskiej ZHP,
🔵 drużyny ZHP,
🔵 drużyny ZHR,
🔵 Fundacja "Bądźmy Razem",
🔵 Nasielsk Baszta Team,
🔵 Nasielski Ośrodek Kultury,
🔵 Burmistrza Nasielska.

📅 Obchody rozpoczną się o 16:00 wspólnym marszobiegiem spod byłej placówki AK w Nasielsku i będą przebiegać wg poniższego programu.

🔥 W trakcie wydarzenia będziecie mieli Państwo okazję zarówno aktywnie podczas marszobiegu, jak i przy cieple ogniska i polskich piosenkach historycznych pogłębić swoją wiedzę na temat nasielskich żołnierzy oraz lokalnych postaw patriotycznych. 🎵

🧐 Ze swojej strony zachęcamy Państwa do wybadania wśród swoich dziadków i babć lub lokalnych miłośników historii, gdzie tak właściwie jest ten cały punkt startowy, czyli była nasielska placówka Armii Krajowej.

Uroczystości zostały objęte patronatem Burmistrza Nasielska.

Zapraszamy 1 sierpnia o godzinie 16:00!