IMG 20181111 174356 HDRSzanowni Państwo!
Informujemy, że 13 listopada zakończył się konkurs pod nazwą „100. rocznica odzyskania Niepodległości w obiektywie mieszkańców gminy Nasielsk” organizowany przez Urząd Miejski w Nasielsku.
Konkurs polegał na przesłaniu do nas zdjęć wykonanych przez Państwa w czasie obchodów Święta Niepodległości. Wszystkie przesłane zdjęcia są dowodem na to, że mieszkańcy naszej gminy to wspaniali patrioci, dumni z naszego wolnego kraju, demonstrujący swoją radość w tym wielkim dniu Polacy.

Dziękujemy za wszystkie przesłane do nas zdjęcia, wyróżniliśmy pięć osób w następującej kolejności:
1. Jarosław Dylewski
2. Tomasz Zawadzki
3. Marcin Kwiatkowski
4. Przemysław Malinowski
5. Robert Liberadzki
Gratulujemy serdecznie artystycznej duszy a w szczególności patriotycznej postawy w tak ważnym dla Polaków dniu.
Za wszystkie zgłoszenia serdecznie dziękujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych organizowanych przez nas konkursach i wydarzeniach.
W załączeniu wybrane, zwycięskie fotografie.

Zachęcamy Państwa do obejrzenia wszystkich naszych fotorelacji z obchodów Święta Niepodległości w Nasielsku. W tym roku naprawdę dużo się działo! Dziękujemy raz jeszcze wszystkim, którzy przyczynili się do tego, aby 11 listopada 2018 roku był w Nasielsku wyjątkowy.