data 30465Szanowni Państwo!
W związku z wyjątkową 100. rocznicą odzyskania Niepodległości przez Polskę Urząd Miejski w Nasielsku zaprasza do jeszcze jednej akcji związanej z obchodami tego wydarzenia!

Zapraszamy wszystkich mieszkańców gminy Nasielsk do przesyłania zdjęć wykonanych w trakcie obchodów ww. święta na adres mailowy:
Bez względu na to, czy będą Państwo świętować 100. rocznicę Niepodległości w Nasielsku czy w innym mieście Polski, pokażmy, jak dumni jesteśmy z naszego kraju!
Autorzy najlepszych zdjęć otrzymają upominki od Gminy Nasielsk a ich zdjęcia zostaną opublikowane na stronie www.nasielsk.pl, facebooku Urzędu Miejskiego w Nasielsku oraz w gazecie lokalnej „Życie Nasielska”.
Od Państwa zależy jakie chwile uwiecznicie na zdjęciach. Może to być udział w Biegu Stulecia w Nasielsku, obecność na meczu MLKS Żbik Nasielsk, który rozpocznie się odśpiewaniem Hymnu Państwowego, obecność na wystawie 100 zdjęć na 100. rocznicę odzyskania Niepodległości w kinie „Niwa”, udział w wieczornym marszu z pochodniami czy w ognisku z Harcerzami z „Błękitnej Armii”. Może to być także udział Państwa bądź Państwa pociech na sobotnich i niedzielnych uroczystościach w naszym mieście, zdjęcie dziecka z Przedszkola lub szkolnej akademii, wywieszona przy domu flaga – pomysłów jest mnóstwo, pozostawiamy dowolność wyboru.
Zapraszamy do udziału! Pokażmy swoją radość i dumę, a także swoją postawę w tym dniu!
Zdjęcia można przesyłać do 13 listopada br. do godziny 11:00, na adres:
Wybrane osoby poinformujemy o wynikach mailowo.
Najlepsze zdjęcia ukażą się 14 listopada na naszym facebooku i stronie internetowej nasielsk.pl, zaś 15.11.2018 r. w „Życiu Nasielska”.