IMG 9571W dniu 9 listopada br. w Nasielskim Ośrodku Kultury miało miejsce otwarcie wyjątkowej  wystawy pn. „Sto zdjęć na stulecie”, przygotowanej przez Pana Artura Nojberta – założyciela strony Dawny Nasielsk we współpracy z Panem Markiem Tycem – Dyrektorem NOK w Nasielsku. Wystawę przygotowano specjalnie na 100. rocznicę odzyskania Niepodległości i przedstawiała ona 100 zdjęć z historii naszego miasta. Zdjęcia pozyskane zostały ze zbiorów Pana Artura Nojberta oraz prywatnych zbiorów mieszkańców gminy.
Piątkowy wieczór był więc okazją do wymiany wspomnień przybyłych mieszkańców a podczas wydarzenia panowała przyjemna, sentymentalna atmosfera.

Wystawę w holu Nasielskiego Ośrodka Kultury można oglądać jeszcze do 7 grudnia br. Zachęcamy Państwa do tego serdecznie!