IMG 0188W niedzielę, 16 lutego br. w remizie OSP Psucin odbył się pierwszy turniej tenisa stołowego pod nazwą ,,Ferie w Psucinie'' o Puchar Burmistrza Nasielska. Sportowcy rywalizowali w dwóch kategoriach: open oraz junior. Do zawodów łącznie zgłosiło się 21 zawodników.

Wśród juniorów rozgrywano mecze każdy z każdym a bezkonkurencyjny okazał się Marcel Krzyżewski, który zwyciężył we wszystkich spotkaniach nie tracąc w nich nawet seta! Mistrzowi wśród juniorów udało się pokonać nawet faworyta gospodarzy - Prezesa OSP Psucin - Marcina Śmietańskiego!

Ostateczna klasyfikacja juniorów:
1. Marcel Krzyżewski
2. Bartek Wawrzyński
3. Kuba Adamski

Starsi zawodnicy rywalizowali w trzech grupach po siedem osób w każdej. Ostatecznie do najlepszej ósemki awansowali: z Grupy A - Piotr Wiśniewski oraz Marcin Śmietański, z Grupy B - Jarosław Menich i Marcel Krzyżewski zaś z Grupy C - Jan Wawrzyński i Piotr Dalecki. Zwycięstwo w turnieju należało ostatecznie do Jarka Menich, który okazał się tego dnia bezkonkurencyjny.

Wyniki kategorii open:
1. Jarek Menich
2. Piotr Wiśniewski
3. Marcel Krzyżewski

Na koniec spotkania Burmistrz Nasielska - Pan Bogdan Ruszkowski wraz z Panem Piotrem Kiliś – organizatorem wydarzenia wręczyli najlepszym zawodnikom ufundowane przez Gminę Nasielsk dyplomy, puchary i nagrody rzeczowe oraz życzyli wszystkim wielu kolejnych spotkań w tak dobrej atmosferze.
Jak widać sportowców w naszej gminie nie brakuje! Wszystkim uczestnikom turnieju serdecznie gratulujemy udziału w zawodach a zwycięzcom życzymy kolejnych osiągnięć, za które trzymamy kciuki!

Turniej pod patronatem Burmistrza Nasielska.