IMG 9397bW dniu 06.11.2018 r. odbyła się ostatnia LV Sesja Rady Miejskiej w Nasielsku, podczas której miały miejsce podziękowania dla Radnych Rady Miejskiej w Nasielsku za pracę w kadencji 2014-2018. Jako pierwsza bukiet kwiatów z rąk Przewodniczącego Rady Jerzego Lubienieckiego otrzymała Pani Joanna Lachendrowicz – Inspektor Wydziału Administracji i Nadzoru, która zajmuje się prowadzeniem Biura Rady, jak również obsługuje i protokołuje sesje. Pan Przewodniczący podziękował za wspaniałą współpracę i rzetelną obsługę Biura Rady. Następnie głos zabrał Burmistrz Nasielska Pan Bogdan Ruszkowski dziękując za pracę na rzecz społeczności lokalnej Przewodniczącemu oraz Radnym Rady Miejskiej. W dalszej kolejności podziękowania za pracę na rzecz społeczności lokalnej, budowę i rozwój naszego miasta odebrali wszyscy uczestniczący w sesji Radni.

Dziękując za Państwa zaangażowanie życzymy raz jeszcze, aby cele i marzenia zarówno osobiste, jak i zawodowe zawsze się spełniały.