IMG 8516W sobotę 25 sierpnia br. pod patronatem Burmistrza Nasielska Bogdana Ruszkowskiego na Stadionie Miejskim w Nasielsku odbył się Piknik Rodzinny w rytmie Disco Polo. Organizatorem wydarzenia był Prezes Klubu MLKS Żbik Nasielsk Marek Prusinowski. Wśród atrakcji zarówno dzieci jak i starsi mieszkańcy naszej gminy mogli znaleźć coś dla siebie. Na boisku pojawiły się tego dnia dmuchańce, wesołe miasteczko, stoiska z gadżetami Klubu Żbik Nasielsk, zabawkami a także gastronomia.

Po zakończeniu się zapowiedzianych na ten dzień meczy imprezę oficjalnie otworzył Burmistrz Bogdan Ruszkowski po czym na scenie zaprezentował się pierwszy z zespołów – Atlantis. Następnie pojawiły się Marioo, Star Dance, Boombastic oraz Camel. Gwiazdą wieczoru była formacja Joker, przy której nasielszczanie bawili się najlepiej. Wokalista rozdał przybyłym płyty oraz koszulki. Mieszkańcy Nasielska mieli również szansę zaprezentować swoje talenty wokalne na scenie. Na koniec do zabawy tanecznej porwał wszystkich pochodzący z Nasielska Dj Michał MC. To był bardzo udany dzień. Życzymy sobie jeszcze więcej tego typu wydarzeń i zapraszamy do udziału w kolejnych.

Ponadto informujemy, że tego dnia z powodu trudnych warunków pogodowych nie odbył się planowany na godzinę 9:00 Charytatywny Turniej Piłki Nożnej „GRAMY DLA WOJTUSIA” o Puchar Burmistrza Nasielska, podczas którego zbieramy pieniążki na leczenie i rehabilitację 4-letniego mieszkańca gminy Nasielsk Wojtusia Ogrodowskiego. Wspólną decyzją kapitanów drużyn zgłoszonych do turnieju ustalono, iż turniej zostaje przełożony na niedzielę 2 września br. Rozpoczniemy o godz. 9.00. Odbędą się wówczas  licytacje pamiątek sportowych przekazanych przez ofiarodawców, a także dostępne będą atrakcje dla dzieci oraz  kiełbaski i popcorn za symboliczną złotówkę.Przypominamy, iż wszystkie zebrane środki – z wpisowego od drużyn biorących udział w turnieju, z licytacji oraz te zebrane do puszek – będą przeznaczone w całości na leczenie i rehabilitację Wojtusia Ogrodowskiego.

Z uwagi na szczytny cel raz jeszcze zapraszamy miłośników sportu, a przede wszystkim ludzi dobrego serca w niedzielę 2 września br. na Stadion Miejski w Nasielsku. Start o godzinie 9.00!