Dziękujemy 1!!!!!!GRATULACJE!!!!!

Serdeczne gratulacje składamy naszej lokalnej drużynie piłkarskiej MLKS Żbik Nasielsk za mecz, który odbył się 3 lipca 2021 roku na stadionie LKS Promny im. Jerzego Łukasiaka w Falęcicach.
Nasza reprezentacja pokonała rywala z wynikiem 1:3 (w dwumeczu 3:5) osiągając tym samym awans do IV ligi!

Ogromne brawa za tak dobrą grę piłkarską i sporą dawkę emocji należą się Prezesowi Panu Markowi Prusinowskiemu, trenerom Panu Krzysztofowi Szymańskiemu i Panu Danielowi Gołębiewskiemu a przede wszystkim nasielskim piłkarzom oraz kibicom, którzy na boisku za każdym razem zostawiają serce i gardła ;)

Warto także podkreślić, że nasz piłkarz Mateusz Bramowicz został królem strzelców ciechanowsko-ostrołęckiej ligi okręgowej.

Cieszymy się razem z Wami! Dziękujemy!

Burmistrz Nasielska Bogdan Ruszkowski
Zastępca Burmistrza Nasielska Andrzej Waldemar Kordulewski