turniej3130 marca w Hali Sportowej przy Szkole Podstawowej Nr 1 w Nasielsku rozegrano kolejny – trzeci już – TURNIEJ BADMINTONA O PUCHAR BURMISTRZA NASIELSKA.
Rywalizowano w kilku kategoriach, a na starcie stanęło ponad 50 zawodników najszybszego sportu rakietkowego. Badmintoniści reprezentowali m.in. gminę Nasielsk, Pułtusk i Winnicę.

Rywalizacja toczyła się w dwóch kategoriach: Junior oraz OPEN. W pierwszej, wśród DZIEWCZĄT ZWYCIĘŻYŁA ALICJA FRĄDCZYK, przed Wiktorią Kućmińską i Emilią Ćwik. W kategorii CHŁOPCÓW ZWYCIĘŻYŁ SEBASTIAN KAROLAK, miejsce II zajął Adrian Nowakowski, na najniższym stopniu podium uplasował się Sebastian Gogolewski.
W KATEGORII OPEN KOBIET NAJLEPSZA OKAZAŁA SIĘ KATARZYNA SZCZERBA, przed Natalią Romanowską oraz Julią Werczyńską. WŚRÓD MĘŻCZYZN
BEZKONKURENCYJNY OKAZAŁ SIĘ ROBERT SIWY, który po raz trzeci odniósł zwycięstwo w turnieju.
Drugie miejsce przypadło Jakubowi Affelskiemu, natomiast trzecie wywalczył Dariusz Kowalczyk.
Sportowa rywalizacja oraz dobra zabawa w miłym, badmintonowym towarzystwie to podstawa nasielskich turniejów.
Uczestnicy otrzymali pamiątkowe statuetki i nagrody rzeczowe ufundowane przez BURMISTRZA NASIELSKA PANA BOGDANA RUSZKOWSKIEGO.

Kolejny turniej badmintona jesienią, już dziś zapraszamy do udziału.

Turniej przygotowali i prowadzili członkowie UKS POLONEZ:
_Kosztowniak Piotr, Bugalski Robert i Marcin Banaszkiewicz_

Galeria zdjęć: https://photos.app.goo.gl/LJXiufL5rBjDM1Z9A