MG 1718W dniu 1 grudnia br. o godzinie 9:00 na Hali Sportowej w Nasielsku odbył się I Mikołajkowy Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Nasielska. Impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem, co potwierdza fakt, że w zmaganiach wzięło udział aż 16 drużyn podzielonych na 4 grupy oraz licznie przybywający kibice.

Kapitanowie wszystkich drużyn spotkali się w środę 28 listopada w Nasielsku w celu losowania grup na rozgrywkę. Wyniki losowania przedstawiały się następująco:

GRUPA A

1. Procenty
2. Kępa
3. Joga
4. Legionowo

GRUPA B

1. RUM
2. Szwadron
3. Gang
4. Valcon

GRUPA C

1. TiM
2. Lux Dach
3. Nexnet
4. Chłopaki

GRUPA D

1. Mystkówiec
2. Świercze
3. Białe Orły
4. Trenerzy Żbika

Grupy A i B zagrały od godz. 9.00, zaś grupy C i D dostarczały nam emocji od ok. godz. 11.20. Po fazie grupowej do dalszych rozgrywek awansowały po 3 najlepsze drużyny każdej grupy. Pieczę nad prawidłowym przebiegiem rozgrywek trzymał Prezes MLKS Żbik Nasielsk Pan Marek Prusinowski.

Po meczu finałowym Burmistrz Nasielska Pan Bogdan Ruszkowski wraz z Prezesem MLKS Żbik Nasielsk wręczyli nagrody najlepszym zawodnikom oraz drużynom Turnieju.

Miło nam poinformować, że zwycięzcą I Turnieju Mikołajkowego Halowego Piłki Nożnej została Drużyna Valcon. Gratulujemy serdecznie sukcesu i dziękujemy za wspaniałą, emocjonującą grę.

Poniżej przedstawiamy 6 najlepszych drużyn Turnieju:
1. Valcon
2. SF Kępa Team
3. RUM
4. Trenerzy Żbika
5. Nextnet
6. Lux Dach

Najlepszym bramkarzem Turnieju został Patryk Olszański reprezentujący zwycięską drużynę Valcon.

Nagrodę dla najlepszego zawodnika Turnieju przyznano Patrykowi Wójcikowi z drużyny SF Kępa Team.

Królem strzelców okazał się Rafał Załoga z drużyny Trenerów Żbika.

Serdecznie gratulujemy szczególnych umiejętności.

Warto przypomnieć, że głównym celem całej imprezy prócz promocji sportu, dobrej zabawy i zdrowej rywalizacji była pomoc nasielskiej rodzinie w ramach ogólnopolskiej akcji "SZLACHETNA PACZKA". W trakcie Turnieju przeprowadzona została zbiórka pieniędzy, które wraz z wpisowymi od wszystkich biorących udział w zabawie drużyn zostaną przeznaczone na zaopatrzenie paczki przygotowywanej przez naszego Żbika.

Organizatorzy wydarzenia tj. MLKS Żbik Nasielsk na czele z Panem Markiem Prusinowskim nie pierwszy raz już wykazali się ogromnym sercem i empatią. Solidarnie pokazali po raz kolejny, że liczy się dla nich ofiarność oraz pomoc drugiemu człowiekowi.

Dziękujemy naszej drużynie, wszystkim zawodnikom, kibicom i sympatykom piłki nożnej, którzy przybyli tego dnia na Halę Sportową za wkład w pomoc potrzebującej rodzinie, okazaną pomoc i dobry przykład.

Wszystkie drużyny dostarczały nam gorących emocji a całość odbyła się w przyjaznej, ciepłej atmosferze. Z niecierpliwością czekamy na kolejne wydarzenia sportowe w Nasielsku i już teraz zachęcamy do udziału i wspólnej zabawy. Jeszcze raz gratulujemy zwycięzcom!