kolarze nasielsk 04 07Już niebawem na Mazowszu zagości wyścig kolarski dla amatorów i mastersów pod nazwą Gran Fondo UCI Tour Bitwa Warszawska o Puchar Marszałka Województwa Mazowieckiego. Wzorem lat ubiegłych wydarzenie ma na celu upamiętnienie kolejnej, w tym roku 101. rocznicy Bitwy Warszawskiej 1920.

Przez Nasielsk kolarze przejadą w niedzielę  4 lipca br. Przy Skwerze Bohaterów Wojny 1920 zorganizowana będzie lotna premia o Puchar Burmistrza Nasielska. Wyścig GranFondo (o dystansie 129 km) wyruszy ze startu wspólnego z Twierdzy Modlin ok. godz. 9.00 natomiast wyścig MedioFondo (o dystansie 75 km) wystartuje kwadrans później.

Zobacz trasę wyścigu GranFondo

Zobacz trasę wyścigu MedioFondo

Informujemy, że w związku z organizowanym wydarzeniem w dniu 4 lipca br. w Nasielsku mogą wystąpić czasowe utrudnienia w ruchu w godz. 10.00-13.00. Bardzo prosimy wszystkich o wyrozumiałość.

Więcej informacji na oficjalnej stronie wyścigu: https://bitwawarszawskatour.pl/

Miło jest nam również  poinformować, że 21 sierpnia br. w Nasielsku po raz kolejny zagości impreza kolarska w formie kryterium ulicznego. Wyścig połączony z eventem będzie miał charakter wolny dla mieszkańców, gdzie dzieci oraz dorośli będą mogli spróbować swoich sił na skróconej trasie. O szczegółach sportowego wydarzenia będziemy Państwa informować na bieżąco.

Serdecznie zapraszamy do udziału w planowanych wydarzeniach!