informacjaSzanowni druhowie, strażacy!

W imieniu władz samorządowych Gminy Nasielsk pragnę złożyć podziękowania dla strażaków Państwowej Straży Pożarnej i Ochotniczych Straży Pożarnych za poświęcenie i determinację podczas gaszenia lasów w Cieksynie w dniach 23-25 kwietnia 2019 roku.
Ofiarna postawa strażaków, sprawność w działaniach i wyjątkowe zaangażowanie w podjęte działania ratownicze zasługują na słowa najwyższego uznania.
Akcja prowadzona w trudnych warunkach pod dużym obciążeniem psychicznym i presją czasu nie należała do łatwych, jednak profesjonalizm jakim wykazali się strażacy z Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Dworze Mazowieckim i Ochotniczych Straży Pożarnych przyczynił się do szybkiego opanowania pożaru.
Jeszcze raz dziękuję i życzę wielu sukcesów i pomyślności, zarówno w życiu zawodowym jak i osobistym.

Z poważaniem

Burmistrz Nasielska