I Turniej Sportowy Szkół Podstawowych Gminy NasielskNiezmiernie cieszy fakt, że w naszej gminie tak wiele osób docenia starania młodzieży i zaangażowanie uczniów w życie szkolne i reprezentowanie naszej gminy w różnych dziedzinach sportowych.

I Turniej Sportowy Szkół Podstawowych Gminy Nasielsk, który odbędzie się już 30 maja 2023 r. na Stadionie Miejskim w Nasielsku zyskał wielu partnerów i sponsorów , dzięki którym uda się wywołać uśmiech na twarzach naszych dzieciaków!


Jakby tego było mało, uczniowie będą mieli szansę wygrać wspaniałe nagrody i wrócić do domu m.in. z rowerem górskim!


Serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa do kibicowania! Start o godzinie 10:00!

Nasielskich młodych sportowców wspierają:
👉 Burmistrz Nasielska Bogdan Ruszkowski
👉 Radni Rady Powiatu Nowodworskiego: Monika Nojbert, Radek Kasiak i Mariusz Kraszewski
👉 Bank Spółdzielczy w Nasielsku
👉 Spółdzielnia Kółek Rolniczych w Nasielsku Andrzej Królak
👉 Maciej Suwiński Pro-Com clean up
👉 Prezes Nasielskiego Budownictwa Mieszkaniowego Agnieszka Malinowska
👉 Radni Rady Miejskiej w Nasielsku: Dariusz Kordowski, Jerzy Lubieniecki, Dawid Domalak Domała, Marcin Szarszewski, Michał Mc Brodowski, Krzysztof Fronczak, Jan Lewandowski, Rodryg Czyż, Andrzej Pacocha, Tomasz Pietras, Antoni Kalinowski, Janusz Gers, Rafał Dłutowski, Dariusz Sawicki, Mirosław Świderski
 
Ogromnie dziękujemy Państwu za wsparcie! ❤️❤️