nasielsk 1920Miło nam poinformować, iż książki autorstwa Pana prof. dr hab. Lecha Wyszczelskiego „Nasielsk 1920” trafiły do nasielskiego Urzędu. Tak jak pisaliśmy wcześniej (👉 https://bit.ly/2XNrfCN) przekażemy je do wszystkich szkół z terenu naszej gminy oraz do nasielskiej biblioteki i jej filii.

Publikację będzie można nabyć już 15 sierpnia, po prezentacji książki i wykładzie Pana profesora, który odbędzie się w nasielskim kinie „Niwa”. Serdecznie zapraszamy na to spotkanie! Dla osób, które nie będą mogły uczestniczyć w wydarzeniu, Nasielski Ośrodek Kultury przygotuje transmisję on-line z wykładu.

Książka wydana przez wydawnictwo „Bellona” zawiera 303 strony, wzbogacona jest również o tekst, który przygotował Pan Artur Nojbert oraz zdjęcia przekazane przez nasielski Urząd. Wierzymy, że ww. pozycja książkowa będzie stanowić cenny materiał edukacyjny i poznawczy. Dostępna jest m.in. na stronie 👉 https://www.swiatksiazki.pl/catalogsearch/result/?q=Nasielsk+1920 gdzie można nabyć wersję papierową lub e-book.