444

W dniach 20-21 września w Białymstoku odbyła się konferencja poświęcona Lokalnym Ośrodkom Wiedzy i Edukacji. Organizatorem spotkania było Towarzystwo Amicus, które odpowiada za działania  związane z prawidłową realizacją programu. Podczas konferencji można było zapoznać się z tym jak działalnością LOWE w innych województwach, wymienić spostrzeżeniami, podzielić dobrymi praktykami  oraz sposobami na promocję własnego regionu. Miło nam poinformować, że w spotkaniu uczestniczyli także reprezentanci Naszej Gminy – Pani Justyna Nowacka i Pani Kinga Majchrzak.

Przypomnijmy, że dzięki zaangażowaniu obu Pań od 2020 r. nasi mieszkańcy mogą korzystać ze szkoleń w ramach Lokalnego Ośrodka Wiedzy i Edukacji w Nasielsku.

Zapraszamy do zapoznania się z prezentacją dotyczącą Naszej Gminy oraz programu LOWE: https://bit.ly/39u3LYC