Turniej Sportowy

 Odliczamy dni do I Turnieju Sportowego Szkół Podstawowych Gminy Nasielsk. Na uczniów wszystkich ośmiu szkół podstawowych czekają atrakcje sportowe, których jeszcze nie było!

 

Na uczestników wydarzenia prócz głównej atrakcji, czyli jednego z pierwszych w Polsce, innowacyjnego toru sprawnościowego od Jump and Run 🏃🏃‍♂🏃‍♀czekają m.in.:
🥤🥤🧃🧃🥤Fruit Bikes - specjalnie skonstruowane rowery stacjonarne, dzięki którym każdy może samodzielnie przygotować zdrowy koktajl przy użyciu siły nóg,

 

🩺🚒🚒 Strażacy z OSP Nasielsk, którzy przekażą chętnym bardzo cenną wiedzę z zakresu udzielania pierwszej pomocy. Znajomość i umiejętność wykonania prawidłowo pierwszej pomocy poszkodowanemu może uratować czyjeś życie,. Ta wiedza przyda się każdemu z uczniów zarówno teraz, jak i w przyszłym, dorosłym życiu,

 

🎁🎁Prócz specjalnych okularów na stoisku profilaktycznym Urzędu Miejskiego w Nasielsku będzie trwała loteria fantowa, czyli niespodzianki, które wszyscy lubimy!

 

🎤📋Tuż obok prowadzone będą warsztaty zdrowego żywienia. O tym, co najlepiej jeść na drugie śniadanie, które produkty dają najwięcej energii i wzmocnienia do ćwiczeń opowiedzą dietetycy sportowi. Uczniowie będą mogli na miejscu sporządzić dla siebie zdrowe, drugie śniadanie 🥦🥬🫑🥕.

 

🕶🕶🕶Narkogoogle i Alkogoogle - specjalne okulary po założeniu których możemy poczuć się jak osoba po zażyciu narkotyków lub spożyciu alkoholu - udowodnimy, że to nic fajnego!⛔👎

 

🍏🍐🍌🍇🍓🥦🥬🥕Dla głodomorków przewidziany jest bazarek sportowy - tu można sobie "kupić" przekąski. Walutą są wykonane przez uczniów ćwiczenia pod okiem trenerów🤸🤸‍♂🏋‍. Chcesz kupić jabłko, batonik energetyczny, sok, banan lub inne zdrowe artykuły spożywcze? Musisz wykonać odpowiednie ćwiczenia! :)

 

🧘‍♀🧘‍♂🧘 W strefie chillout nie zabraknie puf i leżaków z widokiem na rówieśników, którzy aktualnie nagrywają filmiki 🎥🎥w specjalnej, nowoczesnej fotobudce filmującej 360 💥👭👬gdzie można będzie przebierać się do woli i tworzyć nietuzinkowe filmiki z udziałem kolegów i koleżanek lub solo!

 

🔥🔥⚽⚽Gościem specjalnym wydarzenia będzie uczestnik programu Mam Talent, światowej sławy trener, autor dwóch książek o trikach piłkarskich, mistrz świata, Europy i Polski 👉 Paweł Skóra Football Freestyler, który przywiezie dla naszych uczniów niespodzianki od siebie! ⚽⚽

 

🎖🎖🎖Tego dnia wyróżnieni zostaną najbardziej zaangażowani w życie szkolne uczniowie i poznamy najbardziej wysportowaną szkołę w naszej gminie. Pozostaje pytanie: kto zdobędzie Puchar Szkół 2023 🏆??

 

Do zobaczenia 30 maja przy Dębowej!