Gminny kalendarzZ przyjemnością informujemy o wydaniu gminnego kalendarza na 2022 rok przez Urząd Miejski w Nasielsku!

Tradycyjnie kalendarz wydawany jest w formacie A2 i złożony jest z 6 podwójnych stron oraz okładki. Ozdobą kalendarza są zdjęcia z terenu naszej gminy, wykonane w Zaborzu, Głodowie, Popowie Borowym, Żabiczynie, Lubominie, Cieksynie, Psucinie, Krogulach, Starych Pieścirogach, Malczynie, Nasielsku, Ruszkowie i Paulinowie. Autorami zdjęć byli Krzysztof Miller, Jarosław Dylewski oraz Andrzej Wójciak. Oprócz najważniejszych świąt państwowych w gminnym kalendarzu wyróżnione są również istotne terminy dotyczące m.in. regulowania opłat czy składania wniosków w ramach Inicjatywy Lokalnej.

Zachęcamy do korzystania z naszego gminnego kalendarza! Można go otrzymać bezpłatnie w Biurze Obsługi Klienta na parterze Urzędu Miejskiego w Nasielsku, a także w innych gminnych jednostkach takich jak Nasielski Dom Edukacji i Historii (dawny Dom Nauczyciela) czy Nasielski Ośrodek Kultury.