Food Trucki w NasielskuSmaki świata w Nasielsku? Tak! I to już niebawem!

Najbliższy weekend 22-24 lipca br. w naszym mieście zapowiada się bardzo apetycznie. Pamiętajcie, że w piątek, sobotę i niedzielę na targowicy przy ul. Lipowej zagoszczą Food Trucki, które zabiorą nas w kulinarną podróż po różnych zakątkach świata.

Przepyszne belgijskie frytki, meksykańskie burrito, hiszpańskie churros, tajskie pad thai, chińskie pierożki, węgierskie langosze, ale też smakowite burgery, hot dogi, chicken boxy i orzeźwiająca lemoniada zaspokoją oczekiwania nawet największych głodomorów!

Dobre jedzonko to jeszcze nie wszystko, co oferuje organizator Sowa Events. Na najmłodszych czekać będzie strefa juniora! Słodka wata cukrowa, mini wesołe miasteczko i niedziela z ulubionymi postaciami z Psiego Patrolu na pewno wywołają uśmiechy na twarzach Waszych pociech.

W weekend odwiedzajcie zlot Food Trucków mniejszymi lub większymi grupami, solo lub rodzinnie, zgodnie z planem lub zupełnie spontanicznie i delektujcie się przysmakami światowych kuchni. A jeśli chcecie być na bieżąco, to już ostatnie chwile na dołączenie do wydarzenia: https://fb.me/e/1FHkYO8Ys