19718850 1833436656670727 1196441196 oW dniu 01 lipca br. w Starych Pieścirogach odbył się Amatorski Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar Burmistrza Nasielska - „BEACH VOLLEY 2017”. Był to drugi taki turniej na nowym boisku do siatkówki plażowej, jakie zostało utworzone na terenie skate-parku w Starych Pieścirogach. Organizatorem zawodów był klub MKS Victoria Nasielsk w osobie Mariusza Chrzanowskiego przy współpracy z Urzędem Miejskim w Nasielsku oraz Zespołem Szkół nr 2 w Starych Pieścirogach.

WKRA CUP 2017Zapraszamy na eliminacje do turnieju "WKRA CUP" 2017, które odbędą się 8 lipca 2017r. na terenie plaży Wiosełko w Cieksynie. Więcej szczegółów dostępnych na plakacie.

plazowka www 2017MKS Victoria Nasielsk zaprasza na turniej siatkówki plażowej, który odbędzie się 1 lipca br. w Starych Pieścirogach.

brydPublikujemy wyniki turnieju „jedenastego”, 26.05.2017 r. oraz Czołówkę klasyfikacji „GRAND PRIX”`2017.

pdf - Pobierz wyniki turnieju -

W dniach 26 maja - 1 czerwca odbędzie się XXIII edycja Sportowego Turnieju Miast i Gmin - STMiG 2017. Największa impreza sportu masowego w Polsce rozgrywana wramach IX Tygodnia Sportu dla Wszystkich.

Zgłoszenie

Kalendarz planowanych imprez turniejowych

2017 - STMiG SPRAWOZDANIE - GMINA NASIELSK

W dniu 23 kwietnia 2017r. Uczniowski Klub Sportowy "Polonez" zorganizował Turniej Dwójek Siatkarskich o Puchar Burmistrza Nasielska. Do rozgrywek przystąpiło 8 par: 3 żeńskie i 5 męskich. Rywalizowano systemem "każdy z każdym" do dwóch wygranych setów. Po emocjonującej walce w duchu fair play wyłoniono najlepsze drużyny. W kategorii kobiet zwyciężyła dwójka Monia & Wiki (Monika Krynica i Wiktoria Nowacka), natomiast wśród mężczyzn triumfowali Plażowicze (Kacper Wiśniewski i Michał Drajer). Nagrody wręczył skarbnik Urzędu Miasta Rafał Adamski.