tymbarkRozpoczęły się zapisy do XVIII edycji Turnieju „Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”, największego turnieju piłkarskiego dla dzieci w Europie. Udział w rozgrywkach daje dzieciom szansę spełnienia marzeń o spotkaniu z reprezentantami Polski i zagraniu na stadionie PGE Narodowym. Zapisy do nowej edycji potrwają do 30 września. Więcej na http://bit.ly/ZapisyZPnSoPT

stadion miejski wwwW związku z podjęciem uchwały nr XXXVI/288/17 z dnia 29 czerwca 2017r. przez Radę Miejską w Nasielsku, która weszła w życie 19 lipca 2017r. informuję, iż boiska oraz pomieszczenia w budynku Stadionu Miejskiego w Nasielsku będą wynajmowane odpłatnie zgodnie z cennikiem zawartym w załączniku nr 2 do powyższej uchwały.

WKRA CUP 2017Zapraszamy na eliminacje do turnieju "WKRA CUP" 2017, które odbędą się 8 lipca 2017r. na terenie plaży Wiosełko w Cieksynie. Więcej szczegółów dostępnych na plakacie.

W dniach 26 maja - 1 czerwca odbędzie się XXIII edycja Sportowego Turnieju Miast i Gmin - STMiG 2017. Największa impreza sportu masowego w Polsce rozgrywana wramach IX Tygodnia Sportu dla Wszystkich.

Zgłoszenie

Kalendarz planowanych imprez turniejowych

2017 - STMiG SPRAWOZDANIE - GMINA NASIELSK

W dniu 23 kwietnia 2017r. Uczniowski Klub Sportowy "Polonez" zorganizował Turniej Dwójek Siatkarskich o Puchar Burmistrza Nasielska. Do rozgrywek przystąpiło 8 par: 3 żeńskie i 5 męskich. Rywalizowano systemem "każdy z każdym" do dwóch wygranych setów. Po emocjonującej walce w duchu fair play wyłoniono najlepsze drużyny. W kategorii kobiet zwyciężyła dwójka Monia & Wiki (Monika Krynica i Wiktoria Nowacka), natomiast wśród mężczyzn triumfowali Plażowicze (Kacper Wiśniewski i Michał Drajer). Nagrody wręczył skarbnik Urzędu Miasta Rafał Adamski.

brydPublikujemy wyniki turnieju „ósmego”, 07.04.2017 r. oraz Czołówkę klasyfikacji „GRAND PRIX”`2017.

pdf - Pobierz wyniki turnieju -