W dniach 26 maja - 1 czerwca odbędzie się XXIII edycja Sportowego Turnieju Miast i Gmin - STMiG 2017. Największa impreza sportu masowego w Polsce rozgrywana wramach IX Tygodnia Sportu dla Wszystkich.

Zgłoszenie

Kalendarz planowanych imprez turniejowych

W dniu 23 kwietnia 2017r. Uczniowski Klub Sportowy "Polonez" zorganizował Turniej Dwójek Siatkarskich o Puchar Burmistrza Nasielska. Do rozgrywek przystąpiło 8 par: 3 żeńskie i 5 męskich. Rywalizowano systemem "każdy z każdym" do dwóch wygranych setów. Po emocjonującej walce w duchu fair play wyłoniono najlepsze drużyny. W kategorii kobiet zwyciężyła dwójka Monia & Wiki (Monika Krynica i Wiktoria Nowacka), natomiast wśród mężczyzn triumfowali Plażowicze (Kacper Wiśniewski i Michał Drajer). Nagrody wręczył skarbnik Urzędu Miasta Rafał Adamski.

brydPublikujemy wyniki turnieju „ósmego”, 07.04.2017 r. oraz Czołówkę klasyfikacji „GRAND PRIX”`2017.

pdf - Pobierz wyniki turnieju -

brydPublikujemy wyniki turnieju „siódmego”, 24.03.2017 r. oraz Czołówkę klasyfikacji „GRAND PRIX”`2017.

-Pobierz - Wyniki turnieju brydżowego

PLAKAT MECZOWY ŻBIK 2017Zapraszamy do udziału w Meczu MLKS "ŻBIK" Nasielsk - Boruta Kuczbork w dniu 1 kwietnia 2017r.

ulotka rocznik 11 12Na prośbę MLKS ŻBIK Nasielsk, zamieszczamy informację dotyczącą naboru rocznika 2011/2012 oraz terminarz meczy.

pdf-pobierz_terminarz-